28
Dub

Váš názor nás zajímá

ZAŠLETE NÁM SVŮJ NÁZOR A POMOZTE ZLEPŠIT FUNGOVÁNÍ CERTIFIKACE LESŮ PEFC V ČESKÉ REPUBLICE.

Důležitým prvkem certifikace lesů podle PEFC je neustálé zlepšování. Zvláště významné jsou pro nás názory, připomínky a postřehy těch, kterých se národní standardy a normy certifikace PEFC přímo dotýkají a kteří ji využívají, t.j. především vlastníků a správců lesů, obchodníků a zpracovatelů dřeva a lesních produktů, pracovníků certifikačních a akreditačních orgánů a dále maloobchodních řetězců nebo konečných spotřebitelů a obyvatel.

V souladu s mezinárodními požadavky PEFC certifikace, připravuje organizace PEFC ČR pravidelnou, v pořadí již 4. revizi národních standardů CFCS s cílem aktualizovat a zlepšit stávající kritéria a postupy trvale udržitelného hospodaření v lesích při zohlednění nejnovějších vědeckých poznatků, aktuální legislativy a společenských požadavků.

V této souvislosti si Vás dovolujeme požádat o zaslání vašich připomínek, komentářů a návrhů k současnému fungování českého systému certifikace lesů, ať už z pohledu opodstatněnosti, aktuálnosti, srozumitelnosti a proveditelnosti stávajících kritérií trvale udržitelného hospodaření v lesích nebo organizace regionální certifikace a procesu auditování.

Své připomínky, komentáře a návrhy včetně stručného odůvodnění zasílejte prostřednictvím e-mailu na info@pefc.cz nebo poštou na adresu PEFC Česká republika, Bělohorská 274/9, 169 00 Praha 6.

V případě připomínek týkajících se konkrétního znění technických dokumentů CFCS můžete použít připomínkový formulář, který naleznete na webu www.pefc.cz.

Termín pro zaslání připomínek je 31. července 2021

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...