Průběžné připomínkování dokumentů CFCS

Postupy PEFC Česká republika pro tvorbu, přezkoumání a revizi dokumentů CFCS (ND CFCS 01) umožňují uživatelům systému PEFC, držitelům certifikátů trvale udržitelného obhospodařování lesů a spotřebitelského řetězce lesních produktů, jakož i všem zájmovým skupinám průběžně zasílat požadavky na informace, podněty, připomínky, stížnosti a odvolání týkající se požadavků Českého systému certifikace lesů.

Přijaté podněty a připomínky slouží ke kontinuálnímu zlepšování kvality a fungování Českého systému certifikace lesů (CFCS) v průběhu přezkoumání a revize certifikačního systému. Každá přijatá stížnost nebo odvolání se řeší prostřednictvím postupů PEFC ČR k řešení a prošetření stížností a odvolání (ND CFCS 03).

Žádosti o informace, názory, podněty, připomínky a stížnosti zasílejte prostřednictvím e-mailu info@pefc.cz nebo poštou na adresu PEFC Česká republika, Bělohorská 274/9, 169 00 Praha 6. Dále je možné využít online formulář, který je k dispozici pod záložkou „kontakty“. V případě připomínek týkajících se konkrétního znění technických dokumentů CFCS můžete použít připomínkový formulář.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...