05
Kvě

Certifikace v době covidové

Již druhým rokem neplánovaně upravujeme naše propagační a osvětové aktivity. Snažíme se hledat nové „bezkontaktní“ formy osvěty, které nám nahradí řadu osvědčených akcí, jichž jsme se pravidelně účastnili, oborovými veletrhy počínaje a májovými či medovými slavnostmi konče. V tomto, věřme pouze přechodném období jsme se více soustředili na rozvoj spolupráce s naším dlouholetým partnerem společností BAUHAUS a dále na rozvoj aktivit s Klubem českých turistů. V letošním roce taktéž zahajujeme čtvrtou revizi národních standardů, do které se můžete zapojit i vy.

PEFC a společnost BAUHAUS

V březnovém čísle Lesnické práce jsme vám představili projekt „100 000 stromků do českých lesů“, nad nímž převzal PEFC odbornou záštitu. Tento projekt nyní probíhá a lze konstatovat, že má velký ohlas u veřejnosti. Společnost BAUHAUS jej dobře a viditelně propaguje. Na podzimní výsadbu, do které by se již mohla zapojit i široká veřejnost, již přispěli zákazníci tohoto řetězce nákupem dalších bezmála 50 000 sazenic.

PEFC a Klub českých turistů

Máme radost, že se další dva časopisy – Turista a Lidé a země – tisknou na PEFC certifikovaném papíru. Věříme, že čtenáři a odběratelé těchto měsíčníků ocení rozhodnutí vydavatele k tomuto kroku. Povědomí o certifikaci PEFC jsme podpořili i novými vizuály, kterými chceme povzbudit zájem čtenářů a prostřednictvím QR kódů je nasměrovat i na náš web. Posuďte sami, zda se nám to podařilo…

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...