01
Zář

Přehled akcí PEFC ČR v srpnu a září 2021 – kde jsme byli a co nás čeká

Medové slavnosti na Hrádku u Nechanic

V krásném prostředí Hrádku u Nechanic proběhl dne 7. srpna 2021 již čtvrtý ročník veřejně prospěšné a neziskové akce Medových slavností. Na této již tradiční letní akci se návštěvníci měli možnost blíže seznámit s medovými produkty a vším, co souvisí s tematikou včelařství, na stánku PEFC se zase dozvěděli, jak přispět k lepší péči o naše lesy. Pro děti i dospělé jsme připravili soutěže v podobě klasických lesnických poznávaček a znalostních soutěží, nejmladší účastníky nejvíc bavily dřevěné skládačky s lesní tematikou.

Tvoření s dětmi, Kolpingova rodina Smečno

PEFC ČR dlouhodobě spolupracuje s rodinným centrem Kolpingovy rodiny ve Smečně, které každoročně pořádá týdenní pobyty pro děti se spinální svalovou atrofií. Letošní „lesní program“ byl zaměřen na výrobu hmyzích hotelů a povídání o lesní zvěři.

NATURA VIVA, Lysá nad Labem, 8.–12. 9. 2021

Natura Viva je jedinou každoroční odbornou výstavou tohoto typu v České republice, na níž se soustředí takřka všechny významné firmy podnikající v oborech myslivosti, rybářství, včelařství a potřeb pro pobyt v přírodě. A protože se tato výstava těší velkému zájmu veřejnosti, náš zelený stan zde také nebude chybět.

FOR ARCH, Praha-Letňany, 21.–25. 9. 2021

Podzim letošního roku bude opět patřit nejvýznamnějšímu stavebnímu veletrhu u nás, neboť proběhne již 32. ročník FOR ARCH. PEFC ČR je již opakovaně partnerem veletrhu a v rámci své expozice rozšiřujeme povědomí o významu certifikace, dřeva jako stavebního materiálu i aktuální situaci v našich lesích.

Andrea Pondělíčková

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...