20
Kvě

Přechod do páté etapy certifikace lesů systémem PEFC

Koncem letošního září končí platnost regionálního certifikátu trvale udržitelného hospodaření v lesích, který byl udělen Sdružení vlastníků a správců lesních majetků ČR jako zástupci vlastníků lesů účastnících se procesu certifikace lesů v systému PEFC. Tímto datem, tedy 30. září 2018, končí platnost současných osvědčení o trvale udržitelném hospodaření v lesích, vydaných vlastníkům a správcům jednotlivých lesních majetků v letech 2015 až 2018.

Na odkazu níže naleznete ke stažení dopis pro vlastníky lesů obsahující podrobné informace o přechodu do páté etapy certifikace, žádost o účast v regionální certifikaci lesů včetně dotazníku TUH a PEFC TUH dotazník sebehodnocení. V případě zájmu o certifikaci Vámi spravovaného majetku systémem PEFC zašlete vyplněné dokumenty včetně nezbytných příloh do 30. června 2018 na adresu sdružení. Veškeré poplatky spojené s certifikací lesů zůstávají ve stejné výši jako v předchozích etapách certifikace.

V případě jakéhokoliv dotazu se obracejte na tajemníka Sdružení – Žadatele Ing. Stanislava Slaninu emailem na zadatel@pefc.cz, případně na tel. č. 722 705 325.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...